Ochotnicza Straż Pożarna
Archiwalne forum OSP

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-09-21 22:01:28

Vladimir
Administrator
Skąd: Moskwa
Dołączył: 2015-05-09
Liczba postów: 644
Stopień:: Zastępca Komendanta
Windows 7Chrome 45.0.2454.93

Przeprosiny oraz pożegnanie

Witam, na wstępie chciałbym przeprosić za moje wtrącanie nochala w sprawy które już dawno mnie nie dotyczą, mam nadzieje że nie odbije się to zbytnio na zdrowiu OSP. Odszedłem do PSP i to na PSP skupię całą swą energię.




Gdy pierwszy raz zatrudniłem się w OSP nie do pomyślenia było dla mnie, że kiedyś zostanę tutaj Zastępcą Komendanta, aż dziw bierze człowieka jak długą drogę przeszedł by znaleźć się we frakcji. Lecz to chwile w OSP zapamiętam na długo.



Chciałbym podziękować zwłaszcza dla "Starej Gwardii" OSP a zwłaszcza tym z którymi nie mam już kontaktu.




Na początku kadra



Również dziękuje Kaliberowi za wsparcie i za to że wyciągnął do mnie pomocną dłoń, twórca tego co widzimy dzisiaj, wykonał legendarną robotę rozbudowując OSP do stanu dzisiejszego, nie zmarnujcie tego.




SeQ - z nim się nie ma co żegnać, codziennie się widzimy w PSP, wspominam o nim gdyż zaczynałem swą karierę  w OSP za jego kadencji, pamiętam swoje pierwsze szkolenie i masę notatek [dblpt]))




Modzel - Zastępca Komendantiusa, z nim też nie ma co się żegnać, był dobrym zastępcą komendanta, również wychowałem się za jego kadencji



Kinia - kolejna osoba za której kadencji zaczynałem, szczerze mówiąc jej początki były dość słabe dopiero potem się rozkręciła i polubiłem ją, pozdrawiam mam nadzieję że zobaczę Cię kiedyś w koszarówce






Pora na moich kolegów których poznałem gdy byłem jeszcze nikim w OSP, super się z nimi służyło : ) )




Matu - to gałgan jakich mało, mój imiennik, zaczęliśmy razem i skończyliśmy razem, 2 miesiące w jednym wozie to za dużo [dblpt][slash] Pamiętam jak uczył mnie gasić pożary [dblpt]D




Evo - wykampiliśmy razem OSP [dblpt]D Potem siedzieliśmy razem w wozie i zastanawialiśmy się jak będą wyglądały szkolenia [dblpt])




Konik123 - kolejny imiennik, wiele razem akcji zrobiliśmy, zawsze lubił napadać na szpital i marzyć że kiedyś będzie w SAMC ( dzisiaj jest ratownikiem medycznym )




Capik - gałgan, pierwsza styczność z Capikiem była na /v gdzie o coś się spinaliśmy [dblpt]D Potem nawet się polubiliśmy, pozdrawiam go wiele akcji w OSP i wiele wspomnień



Archivald - Archivald to równy gość, pamiętam spine z Capikiem i pogadankę z Magą, wiele akcji super gość pozdrawiam



Dzewunio - zawsze rozwalał wozy albo ustawiał je w dziwnych pozach : DD  "jedźcie na akcje byleby nie prowadził dzewunio"



Remix007 - super gość pozdrawiam serdecznie



Vixer - nie pamiętam Cię zbytnio ale spoko luz, służę z nim w PSP



piotrek101 - pamiętam go w OSP jak przez mgłę, jedynie pamiętam opieprz od czarnego i to że był pierwszy na wieży ciśnień






Pora na osoby które poznałem już będąc na stopniu Zastępcy Komendanta




Holmatro - człowiek znikąd, jak usłyszałem wyniki kto został komendantem pomyślałem "kim ty kurwo jesteś", na początku rzadko wbijał i nie było go jak poznać jednakże po kilku tygodniach byliśmy zgrani jak mało jaka kadra, uwielbia prostytutkę Kicię, fujarczan, kolekcjonuje Tahomy. Polecam i pozdrawiam gorąco



Momek - Momek to momek, najlepszy mój strażak i spoko gość serdecznie pozdrawiam



ndsT - brat Momka i również spoko gość, powodzenia w SAPADACH, kiedyś wpadnę



Ziposek - zawsze traktowałem Cię z szacunkiem gdyż długo służyłeś w OSP, super osoba jakbyś miał jakiś problem pisz, widzimy się w Pozorantach [dblpt]D



forest2g - straszny gałgan, działał mi na nerwy gdyż bardzo często lubił przeszkadzać w moich szkoleniach, lubiłem mu wlepiać ostrzeżenia ale w sumie to równy z niego gość i zacny kompan, widzim się w pozorantach




GIBIPL - dobry OSPek, odszedł do SMSA, nie gra już gdyż odszedł z serwera




Mr Darkness - pozdrawiam serdecznie




Marek - lubiła go Kinia, przywudca OSP oraz mój wybór w wyborach na komendanta 2015






Jeśli kogoś nie wymieniłem piszcie : D D

Ostatnio edytowany przez Vladimir (2015-09-21 22:03:00)


110752.pasek1.png
Pjemky7.jpg

Offline

#2 2015-09-22 07:25:26

forest2g
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-03
Liczba postów: 545
Stopień:: Starszy Strażak
AndroidChrome 45.0.2454.94

Odp: Przeprosiny oraz pożegnanie

Dzieki Vladus widzimy sie w PZ  [dblpt][star]** sygnaturka na forum always true


5EcMgU8.png-Były
lHhQomw.png

Offline

#3 2015-09-22 17:18:45

JohnMactavish
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-23
Liczba postów: 17
Stopień:: Strażak
Windows XPChrome 38.0.2125.111

Odp: Przeprosiny oraz pożegnanie

Mnie nie wymieniłeś.Żebyś nie marnował palców dam ci próbkę:

JohnMactavish-a taka jedna konfitura [dblpt]P


dpbZMJ5.png

Che Che

Offline

#4 2015-09-22 17:23:43

Ziposek
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-24
Liczba postów: 116
Windows 7Chrome 45.0.2454.93

Odp: Przeprosiny oraz pożegnanie

No,no wielkie dzięki Vładuś Widzimy się w Pozorantach ! noi w PSP jak się dostane [sred])


t3PeqlA.png

jXHkABI.png

Straż Pożarna to nietylko moja pasja.-lecz moje życie !

Offline

#5 2015-09-22 18:00:22

Marek
Użytkownik
Dołączył: 2015-08-18
Liczba postów: 13
AndroidChrome 45.0.2454.84

Odp: Przeprosiny oraz pożegnanie

Vladek widzimy się na służbie (jak zdam [dblpt]D) to będę wzywał jak najczęściej


72624.pasek1.png
ImZa7vQ.png - Były
Obecnie Akademia SAMC

Offline

#6 2015-09-22 19:03:16

MrDarkness
Moderator
Dołączył: 2015-07-25
Liczba postów: 8
Stopień:: Zastępca Komendanta
Windows 7Chrome 45.0.2454.93

Odp: Przeprosiny oraz pożegnanie

Trzymaj się Vladek i do zobaczenia Vladek na wezwaniach ;D


153560.pasek1.png
EcgxLtr.png - chwilowy

Offline

#7 2015-09-28 20:07:25

KaLibeR
Administrator
Dołączył: 2015-02-24
Liczba postów: 629
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Przeprosiny oraz pożegnanie

Do zobaczenia mordo ruska na wezwaniach [dblpt]D


MTUJLrL.jpg

Offline

#8 2015-11-03 22:01:15

Rozjechaniec
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-28
Liczba postów: 2
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Przeprosiny oraz pożegnanie

powodzenia  Władek w dalszych sukcesach może to z tobą będzie zaszczyt kiedyś pracować w PSP

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
klasa5bgadu - xxx - liferpg - porcelanowemotyle - rpg