Ochotnicza Straż Pożarna
Archiwalne forum OSP

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-08-29 23:56:21

Vladimir
Administrator
Skąd: Moskwa
Dołączył: 2015-05-09
Liczba postów: 644
Stopień:: Zastępca Komendanta
Windows 7Firefox 40.0

Rekrutacja na Komendanta OSP

iogYYDy.png


Ruszyła rekrutacja na Komendanta OSP, zapraszamy do składania podań.






Przyszły Komendant OSP musi odznaczać się wielką odpowiedzialnością oraz wytrwałością, umiejętnościami dowódczymi oraz charyzmą. Jeżeli nie posiadasz chociaż jednej z tych cech, nie pisz podania!

Wspomnij w podaniu o fujarczanie by zwiększyć swe szanse.
Do obowiązków Komendanta należy organizowanie szkoleń oraz pomaganie nowym strażakom (podawanie hasła itp)



Podania, niekompletne, lub które nie będą miały wzoru nie będą brane pod uwagę!



Wzór



Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę
Imię: Tutaj podaj swoje imię
Wiek: Tutaj podaj swój wiek
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak/Nie
Czy posiadasz Mumble?[wymagane]: Tak/Nie
Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak/Nie
Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Tutaj jeśli np. pełniłeś jakąś funkcję w OSP to opisz ją.
Coś o sobie: Opisz swój charakter, ewentualnie zainteresowania, dowolność formy
Czemu chcesz dołączyć do Kadry Oficerskiej OSP: Podaj przyczynę napisania Twojego podania
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Napisz tu krótki list motywacyjny





110752.pasek1.png
Pjemky7.jpg

Offline

#2 2015-09-12 18:41:30

Marek
Użytkownik
Dołączył: 2015-08-18
Liczba postów: 13
WindowsChrome 45.0.2454.85

Odp: Rekrutacja na Komendanta OSP

Rekrutacja ponownie otwarta


72624.pasek1.png
ImZa7vQ.png - Były
Obecnie Akademia SAMC

Offline

#3 2015-09-12 18:58:09

piotrek101
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 18
Stopień:: Komendant
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Rekrutacja na Komendanta OSP

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 4-8h
Imię: Piotrek
Wiek: 14
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie
Czy posiadasz Mumble?[wymagane]: Tak
Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Tak
Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Tak jestem w MDP
Coś o sobie: Jestem osobą konkretną, uczciwą, z poczuciem humoru. Interesuję się, między innymi pożarnictwem oraz sportem.Jestem  szczery (nieraz do bólu) oraz punktualny.Wyróżniam się wysoką  kulturą osobistą oraz skromnością i uprzejmością. Nigdy nie pozostawiam niedokończonych spraw z ludźmi, po prostu nie lubię nieścisłości. Można powiedzieć, że jestem typem słuchacza, potrafię wysłuchać każdą osobę, która tylko zechce ze mną porozmawiać oraz staram się zawsze doradzić, bądź pomóc w trudnych sytuacjach życiowych.
Czemu chcesz dołączyć do Kadry Oficerskiej OSP:Nie Chcę dołączyć do Kadry Oficerskiej OSP,jestem obecnie Z-ca "Komendanta" OSP
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Ponieważ,Chcę Przekazywać moją wiedzę innym.Lubię Szkolić,Pomagać nowym graczom oraz jestem już długo w OSP za Czasów Kalibera

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
liferpg - klasa5bgadu - mchw - npr - xxx